Tarashe Telegram
سر خط خبرها

پاسخ مدیرعامل صبانت به انتشار خبری از سوی سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی 1

نویسنده : آرش یزدانیان تاریخ : ۲۰ مرداد ۱۳۹۴ - 20:39 بازدید : 1189 بار
پاسخ مدیرعامل صبانت به انتشار خبری از سوی سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی

به گزارش تراشه از واحد روابط عمومی صبانت؛ مدیر عامل شرکت انتقال داده های ندا گستر صبا در واکنش به اخطار توقف فروش از سوی سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی توضیحاتی را به منظور شفاف سازی ارائه نمود:

در تاریخ 94/05/06 نامه ای از سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی دریافت نمودیم مبنی بر اخطار توقف فروش به دلیل عدم تناسب میزان پهنای باند با تعداد مشترکان این شرکت ، پیرو نامه سازمان تنظیم مقررات ، مدیر فنی این شرکت طی جلسه ای در سازمان تنظیم مقررات توضیحات فنی لازم را به منظور شفاف سازی در خصوص نحوه ارائه سرویس و اقدامات انجام شده توسط شرکت انتقال داده های ندا گستر صبا  به همراه مستندات لازم و گراف های مربوطه ارائه نمود همچنین در این خصوص  نامه ای در تاریخ 94/05/07 به سازمان تنظیم مقررات ارائه گردید.

مهندس احمد بیدآبادی افزود به همین علت سازمان تنظیم مقررات ضمن متقاعد شدن بر عدم وجود هرگونه مشکلی در این زمینه در شرکت صبانت ، طی نامه ای به شماره 103/61734 در تاریخ 94/05/12  لغو اخطار توقف فروش به دلیل بررسی های به عمل آمده را به شرکت انتقال داده های نداگستر صبا اعلام نمود که این نامه در تاریخ 94/05/15 به شرکت صبانت ارسال گردیده است.
علی رغم ارسال این نامه از سوی سازمان تنظیم مقررات که شرکت ندا گستر صبا مشکلی ندارد ، متاسفانه پنج روز پس از جلسه ی این شرکت با سازمان، روز شنبه مورخ 94/05/17 خبری با عنوان " فروش اينترنت اپراتورهاي متخلف متوقف مي‌شود " در سایت رسمی این سازمان منتشر شد و نام شرکت انتقال داده های نداگستر صبا نیز در آن اعلام گردید که متعاقب آن این خبر در رسانه های مختلف دیداری و شنیداری منعکس شد.
به محض انتشار این خبر نامه ای به سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی ارسال شد و مراتب اعتراض این شرکت طی این نامه نسبت به این اقدام اعلام گردید اما متاسفانه اقدامی در جهت اصلاح این اشتباه صورت نپذیرفته است.
از آنجایی که این خبر باعث ایجاد شبهه برای هموطنان عزیز، به ویژه کاربران گرامی صبانت گردیده است ، انتظار می رود سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی اطلاع رسانی لازم را در خصوص اشتباه صورت گرفته انجام دهد چون این امر باعث گردیده که خسارات فراوانی به حیثیت تجاری این شرکت وارد شود.

منبع Sabanet
نویسنده
تصویر Arash

آرش یزدانیان هستم. دانشجوی کارشناسی ارشد تجارت الکترونیک و عاشق هر آنچه که به نوعی با دنیای کامپیوتر و اینترنت در ارتباط هست ! تخصص اصلیم کدنویسی و طراحی وب می باشد و بیشتر مطالعاتم در همین زمینه متمرکز هست و در نهایت یک طرفدار دو آتیشه سیستم عامل ها و نرم افزار های متن باز !

نظرات
اطلاعات من را به خاطر داشته باش !
قوانین و مقررات ارسال نظر
  • شناسه اینترنتی شما در هنگام ثبت نظر ثبت می گردد.
  • جواب سوال حاصل جمع را به انگلیسی (5) وارد کنید !
  • از ارسال نظرات غیر مرتبط با موضوع مطلب خودداری کنید.
  • نظرات خود را به زبان فارسی ارسال فرمایید؛ نظرات فینگلیش تایید نخواهند شد.
  • هرگونه توهین به سایرین، استفاده از الفاظ نامناسب و همچنین ارسال نظرات سیاسی و مغایر با قوانین کشور ممنوع می باشد.
  • وارد کردن فیلد ایمیل الزامی می باشد.
  • برای انتخاب عکس کاربری برای ایمیل خود در سایت گرآواتار ثبت نام کنید.
مهدی
مهدی 20 مرداد 1394 - 23:22

سرعتش خوبه من راضیم :)