Tarashe Telegram
سر خط خبرها

هوآوی ۲۰ میلیون گوشی Honor در سال ۲۰۱۵ بفروش رسانده است 0

نویسنده : سیمین یوسف زاده تاریخ : ۱۳ مرداد ۱۳۹۴ - 00:17 بازدید : 1400 بار
هوآوی ۲۰ میلیون گوشی Honor در سال ۲۰۱۵ بفروش رسانده است

شرکت چینی هوآوی گوشی های سری Honor خود را با رویکردی جدید از فروش عرضه کرد. این کمپانی به منظور کاهش هزینه های جانبی فروش این گوشی را به صورت آنلاین بنا نهاد و حال خبر جالبی از سوی این کمپانی منتشر شده است. کمپانی هوآوی توانسته است در سال ۲۰۱۵ بیش از ۲۰ میلیون دستگاه گوشی سری Honor در سراسر دنیا به فروش رساند که از راه فروش این تعداد گوشی بیش از ۲.۶۳ میلیارد دلار درآمد عاید این شرکت شده است.

گفتنی است بیشترین تعداد فروش در میان گوشی های Honor متعلق به دو مدل Honor 6 Plus و Honor 4X می باشد که از زمان آغاز عرضه در سال پیش توانسته اند رکورد فروش بیش از سه میلیون دستگاه را بشکنند. پیش بینی می شود شرکت هوآوی بتواند تا پایان سال ۲۰۱۵ بیش از ۴۰ میلیون دستگاه گوشی از سری Honor به فروش رساند. این شرکت اعلام کرده است که تمرکز خود را بر روی افزایش نفوذ در قاره اروپا نهاده است و به زودی و همین ماه مدل جدید این سری یعنی Honor 7 را معرفی و عرضه خواهد نمود.

این افزایش فروش گوشی های هوآوی ناشی از پیشرفت این شرکت در زمینه تولید و عرضه گوشی های هوشمند می باشد. بطوریکه در مدت زمان مشابه امسال نسبت به سال گذشته شرکت هوآوی ۶۹ درصد افزایش فروش داشته است و تاکنون توانسته است بیش از ۴۸.۲ میلیون دستگاه گوشی هوشمند در سال ۲۰۱۵ بفروش رساند.

منبع androidcentral
نویسنده
تصویر Simin

سیمین یوسف زاده هستم. دانشجوی کارشناسی ارشد مترجمی زبان انگلیسی و علاقمند به مباحث نو. در کنار مطالعه کتب درسی انگلیسی یکی از سرگرمی های اصلیم بررسی روزانه سایت های خبری در زمینه فناوری اطلاعات و کامپیوتر هست.

نظرات
اطلاعات من را به خاطر داشته باش !
قوانین و مقررات ارسال نظر
  • شناسه اینترنتی شما در هنگام ثبت نظر ثبت می گردد.
  • جواب سوال حاصل جمع را به انگلیسی (5) وارد کنید !
  • از ارسال نظرات غیر مرتبط با موضوع مطلب خودداری کنید.
  • نظرات خود را به زبان فارسی ارسال فرمایید؛ نظرات فینگلیش تایید نخواهند شد.
  • هرگونه توهین به سایرین، استفاده از الفاظ نامناسب و همچنین ارسال نظرات سیاسی و مغایر با قوانین کشور ممنوع می باشد.
  • وارد کردن فیلد ایمیل الزامی می باشد.
  • برای انتخاب عکس کاربری برای ایمیل خود در سایت گرآواتار ثبت نام کنید.