Tarashe Telegram
سر خط خبرها

درخواست ها برای دانلود نسخه نهایی ویندوز ۱۰ فراتر از حد انتظار است ! 0

نویسنده : آرش یزدانیان تاریخ : ۹ مرداد ۱۳۹۴ - 19:46 بازدید : 960 بار
درخواست ها برای دانلود نسخه نهایی ویندوز ۱۰ فراتر از حد انتظار است !

سر انجام انتظارها به پایان رسید و کمپانی مایکروسافت رسما از نسخه نهایی ویندوز ۱۰ دسکتاپ رونمایی کرد و امکان آپگرید نسخه های پیشین ویندوز برای کاربران فراهم شده است. بر اساس گزارش های منتشر شده از سوی وب سایت Streaming Media درخواست ها برای دانلود ویندوز ۱۰ بیش از حد انتظار بوده است و شبکه CDN مایکروسافت فشاری بیش از 10Tbps را تحمل می کند و گویا شرکت مایکروسافت برای جلوگیری از مشکلات احتمالی قرارداد خود با شرکت های سرویس دهنده را تا 40Tbps افزایش داده است که عدد بی نهایت بزرگی است !

این حجم درخواست ها و فشار بر روی شبکه در حالی رخ داده است که هنوز در ساعات اولیه عرضه نسخه جدید ویندوز هستیم و هنوز اعلان بروزرسانی ویندوز برای بسیاری از کاربران نیز ارسال نشده است. گفته می شود کمپانی مایکروسافت علاوه بر شبکه های CDN خود از شرکت های توزیع پهنای باندی همچون EdgeCast، Level 3، Limelight Networks و Akamai نیز کمک گرفته است و بخش کوچکی از این بار عظیم دریافت ها نیز بر عهده سرورهای اختصاصی مایکروسافت می باشد.

در نهایت باید منتظر انتشار گزارش نهایی از سوی مایکروسافت باشیم تا ببینیم چه عداد و ارقامی از سوی این شرکت منتشر خواهد شد.

منبع Neowin
نویسنده
تصویر Arash

آرش یزدانیان هستم. دانشجوی کارشناسی ارشد تجارت الکترونیک و عاشق هر آنچه که به نوعی با دنیای کامپیوتر و اینترنت در ارتباط هست ! تخصص اصلیم کدنویسی و طراحی وب می باشد و بیشتر مطالعاتم در همین زمینه متمرکز هست و در نهایت یک طرفدار دو آتیشه سیستم عامل ها و نرم افزار های متن باز !

نظرات
اطلاعات من را به خاطر داشته باش !
قوانین و مقررات ارسال نظر
  • شناسه اینترنتی شما در هنگام ثبت نظر ثبت می گردد.
  • جواب سوال حاصل جمع را به انگلیسی (5) وارد کنید !
  • از ارسال نظرات غیر مرتبط با موضوع مطلب خودداری کنید.
  • نظرات خود را به زبان فارسی ارسال فرمایید؛ نظرات فینگلیش تایید نخواهند شد.
  • هرگونه توهین به سایرین، استفاده از الفاظ نامناسب و همچنین ارسال نظرات سیاسی و مغایر با قوانین کشور ممنوع می باشد.
  • وارد کردن فیلد ایمیل الزامی می باشد.
  • برای انتخاب عکس کاربری برای ایمیل خود در سایت گرآواتار ثبت نام کنید.