Tarashe Telegram
سر خط خبرها

شایعه: احتمال خرید بخش زیادی از سهام LG توسط گوگل 0

نویسنده : سیمین یوسف زاده تاریخ : ۳۱ تير ۱۳۹۴ - 18:10 بازدید : 1390 بار
شایعه: احتمال خرید بخش زیادی از سهام LG توسط گوگل

مدتی است که شایعه احتمال خرید شرکت کره ای الجی از سوی گوگل زبان به زبان می چرخد و امروز صبح این خبر رسمیت بیشتری به خود گرفت تا جایی که در مدت زمان کوتاهی ارزش سهام شرکت الجی 14 درصد افزایش یافت و الجی مجبور شد به صورت رسمی این خبر را تکذیب نماید !

بر اساس شایعات شرکت گوگل قصد دارد 35 درصد از سهام این شرکت بزرگ و فعال در زمینه های مختلف همچون لوازم خانگی، قطعات سخت افزاری، گوشی های هوشمند و ... را خریداری کند که در صورت تحقق این موضوع گوگل باید هزینه ای معادل 2.2 میلیارد دلار برای خرید این سهام و تبدیل شدن به بزرگترین سهام دار این شرکت کره ای هزینه کند. پیش از این نیز دو شرکت الجی و گوگل مخصوصا در زمینه تولید گوشی نکسوس گوگل همکاری تنگاتنگی داشته اند و حتی یکی از دو نکسوس جدید امسال را نیز احتمالا این شرکت تولید خواهد کرد اما هدف گوگل از خرید این شرکت چه خواهد بود ؟ آیا گوگل در نظر دارد تا با تصاحب بخش عظیمی از این شرکت محصولاتی همچون لوازم خانگی تولیدی این شرکت را نیز به سمت استفاده از اندروید سوق دهد ؟

باید منتظر ماند و دید نتیجه این شایعه که تا این حد جدی شده است به کجا ختم خواهد شد ؟ نظر شما در مورد این شایعه جالب چیست ؟

منبع PhoneArena
نویسنده
تصویر Simin

سیمین یوسف زاده هستم. دانشجوی کارشناسی ارشد مترجمی زبان انگلیسی و علاقمند به مباحث نو. در کنار مطالعه کتب درسی انگلیسی یکی از سرگرمی های اصلیم بررسی روزانه سایت های خبری در زمینه فناوری اطلاعات و کامپیوتر هست.

نظرات
اطلاعات من را به خاطر داشته باش !
قوانین و مقررات ارسال نظر
  • شناسه اینترنتی شما در هنگام ثبت نظر ثبت می گردد.
  • جواب سوال حاصل جمع را به انگلیسی (5) وارد کنید !
  • از ارسال نظرات غیر مرتبط با موضوع مطلب خودداری کنید.
  • نظرات خود را به زبان فارسی ارسال فرمایید؛ نظرات فینگلیش تایید نخواهند شد.
  • هرگونه توهین به سایرین، استفاده از الفاظ نامناسب و همچنین ارسال نظرات سیاسی و مغایر با قوانین کشور ممنوع می باشد.
  • وارد کردن فیلد ایمیل الزامی می باشد.
  • برای انتخاب عکس کاربری برای ایمیل خود در سایت گرآواتار ثبت نام کنید.