Tarashe Telegram
سر خط خبرها

بزودی شاهد حضور گسترده کمپانی های آمریکایی در ایران خواهیم بود 0

نویسنده : سیمین یوسف زاده تاریخ : ۲۴ تير ۱۳۹۴ - 11:38 بازدید : 1117 بار
بزودی شاهد حضور گسترده کمپانی های آمریکایی در ایران خواهیم بود

پس از فراهم شدن مقدمات توافق هسته ای طی نشست های پی در پی گروه مذاکره ایرانی با گروه 5+1 و تصمیم بر رفع کلیه تحریم های نا به حقی که علیه کشورمان اعمال شده بود به تدریج شاهد حضور کمپانی های معتبر آمریکایی همچون اپل، بوئینگ، جنرال موتورز و ... در ایران خواهیم بود. بنابر گزارش وال استریت ژورنال پرزیدنت اوباما، رئیس جمهور آمریکا در توصیف مزایای این توافق اعلام کرده است که توافق حاصل درهای جدیدی از تجارت آمریکا به کشور ایران را خواهد گشود.

بر اساس گزارشات وال استریت ژونال دو شرکت اپل و جنرال موتورز پیش از این در اکتبر سال گذشته میلادی مذاکراتی با تجار ایرانی به منظور حضور در ایران در صورت رفع مشکلات ناشی از تحریم ها داشته اند و شرکت هواپیمایی بوئینگ نیز پیش از این پس از رفع برخی از تحریم ها علیه صنعت هواپیمایی کشور نقشه های فنی برخی از مدل های هواپیمایی را در اختیار ایران قرار داده بود.

ایران با جمعیت 77 میلیون نفری و همچنین به شدت مستعد به رویایی برای حضور شرکت های اروپایی و آمریکایی بدل شده است و مطمئنا به محض رفع موانع موجود باید منتظر هجوم این شرکت ها برای حضور پر رنگ در ایران باشیم. همچنین پس از رفع تحریم ها حدود 100 میلیارد دلار پول بلوکه شده ایران در کشورهایی همچون چین و هند آزاد خواهند شد که خود می تواند نوید بهبود شرایط اقتصادی کشور باشد.

منبع theverge
نویسنده
تصویر Simin

سیمین یوسف زاده هستم. دانشجوی کارشناسی ارشد مترجمی زبان انگلیسی و علاقمند به مباحث نو. در کنار مطالعه کتب درسی انگلیسی یکی از سرگرمی های اصلیم بررسی روزانه سایت های خبری در زمینه فناوری اطلاعات و کامپیوتر هست.

نظرات
اطلاعات من را به خاطر داشته باش !
قوانین و مقررات ارسال نظر
  • شناسه اینترنتی شما در هنگام ثبت نظر ثبت می گردد.
  • جواب سوال حاصل جمع را به انگلیسی (5) وارد کنید !
  • از ارسال نظرات غیر مرتبط با موضوع مطلب خودداری کنید.
  • نظرات خود را به زبان فارسی ارسال فرمایید؛ نظرات فینگلیش تایید نخواهند شد.
  • هرگونه توهین به سایرین، استفاده از الفاظ نامناسب و همچنین ارسال نظرات سیاسی و مغایر با قوانین کشور ممنوع می باشد.
  • وارد کردن فیلد ایمیل الزامی می باشد.
  • برای انتخاب عکس کاربری برای ایمیل خود در سایت گرآواتار ثبت نام کنید.