Tarashe Telegram
سر خط خبرها

میز + کامپیوتر 0

نویسنده : آیسان مظلومی تاریخ : ۶ خرداد ۱۳۹۳ - 15:28 بازدید : 1365 بار
میز + کامپیوتر

کیس شما چقدر از فضای کارتان را اشغال می کند ؟ تا به حال به این فکر کرده اید که کاش می توانستید فضای اشغال شده توسط کیس را کاهش دهید ؟ Lian-Li در کامپیوترهای جدید خود این خواسته را عملی کرده است.

DK-01X ,DK-02X ,DK-Q1X سخت افزاری است که از ترکیب میزکار و کامپیوتر توسطLian-Li   به تازگی تولید شده است. در واقع این کیس در قالب و اسکلت میزکار عرضه شده است.

Lian-Li که سال پیش این وعده را به کاربران داده بود، هم اکنون  توانسته محصول خود را تولید کند. این کیس های آلومینیومی ترکیبی برای دسترسی سریع و آسان کاربر به اجزای کامپیوتری خود، دارای کشو می باشند و سطح میز از شیشه ی گرما دیده تولید شده است طوری که شما می توانید با نگاه کردن به میز کارتان اجزای داخلی کامپیوترتان را کنترل کنید.

پهنای DK-01X و DK-02X به ترتیب 0.9 و 1.25 متر است. بدین ترتیب شما به راحتی می توانید روی این میز کار کنید. از نظر قرار دادن اجزای سخت افزاری نیز باید گفت، مادر بوردهای بزرگ ATX و HPTX به راحتی در این نوع کیس ها جاسازی می شوند. همچنین 02X با فضای بیشتر به شما این اجازه را می دهد که یک mini-ITX دیگر هم به سیستم تان، برای گیم یا ذخیره سازی اضافه کنید. فضای 180 میلی متری برای CPU COOLER CLEARANCE و 410 میلی متری برای کارت گرافیک های بلند وجود دارد. همچنین درگاه های صفحه کلید، موس و USB 3.0 در جلوی میز برای دسترسی آسان وجود دارد. و مسلما مشکلی با اضافه کردن هارد درایوها نخواهید داشت.

DK-Q1X با داشتن پهنای 0.7  به عنوان کوچکترین عضو این گروه شناخته می شود. این کیس میز کار کوچک و مربعی شکل است، که به نظر می رسد بیشتر شبیه به نمونه اولیه ی سال پیش است. قیمت 02X ,01X به ترتیب 989 و 1189 دلار پیشبینی می شود.

22-590x438.jpg

منبع Geek
نویسنده
تصویر Aysan

آیسان مظلومی هستم. دانشجوی رشته IT. علاقه مند به فناوری های نو.

مطالب مرتبط
نظرات
اطلاعات من را به خاطر داشته باش !
قوانین و مقررات ارسال نظر
  • شناسه اینترنتی شما در هنگام ثبت نظر ثبت می گردد.
  • جواب سوال حاصل جمع را به انگلیسی (5) وارد کنید !
  • از ارسال نظرات غیر مرتبط با موضوع مطلب خودداری کنید.
  • نظرات خود را به زبان فارسی ارسال فرمایید؛ نظرات فینگلیش تایید نخواهند شد.
  • هرگونه توهین به سایرین، استفاده از الفاظ نامناسب و همچنین ارسال نظرات سیاسی و مغایر با قوانین کشور ممنوع می باشد.
  • وارد کردن فیلد ایمیل الزامی می باشد.
  • برای انتخاب عکس کاربری برای ایمیل خود در سایت گرآواتار ثبت نام کنید.