Tarashe Telegram
سر خط خبرها

درباره تراشه.کام

نویسنده : آرش یزدانیان

وب سایت تراشه.کام یک مجموعه جامع خبری و فناوری اطلاعات می باشد که در سال 1393 توسط یک گروه فعال در زمینه IT طراحی و راه اندازی گردیده است. ما در این مجموعه سعی می کنیم طیف عظیمی از موضوعات را که به نوعی نیز با دنیای تکنولوژی و فناوری اطلاعات در ارتباط هستند را پوشش دهیم و به عنوان یک پایگاه خبری در این زمینه مطرح گردیم. در راستای دست یابی به این هدف و انجام این مسئولیت به بهترین شکل ممکن ما همواره سعی در بهبود خدمات خود خواهیم داشت و از برترین و مجرب ترین نویسندگان ایران به منظور تهیه متون نوشته های سایت استفاده خواهیم نمود.

گروه مدیریت و نویسندگان تراشه.کام همواره بر اصل بی طرفی تاکید دارند و با توجه به مسئولیت خطیر اطلاع رسانی بی طرف و با حداقل میزان اشتباه مخصوصا در خبرها و مطالبی که از منابع خارجی ترجمه می گردند کلیه خبرها و مطالب تهیه شده در تحریریه سایت توسط سردبیر و سرپرست نویسندگان بررسی می گردند تا بتوانیم به بهترین شکل ممکن و با کمترین خطای ممکن در متن نوشته ها در اختیار کاربران عزیز باشیم.

یکی از اصلی ترین اهداف این مجموعه ایجاد محتوا می باشد که به همین منظور کلیه نوشته های این وب سایت به صورت مستقیم توسط نویسندگان و مترجمین تهیه و تدوین می گردند و به صورت اختصاصی از وب سایت تراشه.کام منتشر می گردند.

همچنین با توجه به موضوعیت سایت ما سعی می کنیم همواره از بهترین و جدیدترین تکنولوژی های موجود جهت طراحی بخش های مختلف سایت استفاده نماییم. به همین منظور تیم فنی مجموعه همواره در حال بهبود سایت هستند و با رویی گشاده پذیرای انتقادات و پیشنهادات شما جهت بهبود هرچه بیشتر و بهتر مجموعه خواهیم بود.

امیدواریم بتوانیم قدمی هرچند کوچک در زمینه اطلاع رسانی و خبررسانی در عرصه فناوری برداریم و رضایت خاطر کاربران عزیز را به بهترین وجه ممکن جلب نماییم.

با تشکر - گروه مدیران و هیئت تحریریه تراشه.کام